Завершується навчання за загальними професійними програмами підвищення кваліфікації.

30 вересня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальними професійними програмами.

В останній день навчання відбулися онлайн заняття  наступної тематики:

«Використання туристичних ресурсів Полтавщини, сільського зеленого туризму для сталого економічного розвитку», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

«Соціальний діалог – шлях до подолання соціально-трудових конфліктів», викладач Атаманюк Оксана Анатоліївна,начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області;

«Ефективна комунікація та управління конфліктами», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання груп. Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.