Завершується онлайн навчання за програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування»

29 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується онлайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації, депутатів місцевих рад за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

«Інформаційна та медійна грамотність – головна компетенція сучасного публічного службовця», викладач Коба Лариса Юріївна, головний редактор газети «Село полтавське», заслужений журналіст України, кандидат політичних наук;

«Планування та проведення заходів, подій, інформаційних кампаній. Створення ефективних інформаційних приводів», викладач Мішин Анатолій Вікторович, викладач кафедри кіно і телебачення Луганського національного університету імені Т.Г.Шевченка.

Після підведення підсумків навчання та проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

29 листопада під час практичних занять в режимі реального часу учасники професійного навчання розглянули теми:

«Інструменти пошуку інформації про грантову допомогу»;

«Фінансування місцевого економічного розвитку через міжмуніципальне співробітництво».

Заняття провели сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку Дудка Ірина Анатоліївна, директор ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» та Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Продовжується онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування». Заняття з віддаленого робочого місця проводить викладач програми Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.