Завершується онлайн навчання за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

30 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується онлайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Сьогодні в рамках програми відбулися заняття наступної тематики:

«Державний фонд регіонального розвитку і МЕР».

«Міжнародна технічна допомога. Грантові програми. Проекти корпоративної соціальної відповідальності».

Заняття провели сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку:

Дудка Ірина Анатоліївна, директор ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Після підведення підсумків навчання та проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.