16 листопада 2017 року відбувся тематичний короткостроковий семінар для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області.

16 листопада 2017 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. державних підприємств, установ і організацій проведено тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання та протидії корупції на державній службі для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області.
Основні пріоритети антикорупційної політики України розкрила під час практичного заняття Лобач Катерина Василівна, доцент кафедри суспільних наук Полтавського національного педагогічного університету імені                В.Г. Короленка, кандидат історичних наук.
Психологічні аспекти та можливості управління стресом слухачі опрацювали в ході тренінгу, який проводила Степанова Лариса Валентинівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.
Практичне заняття на тему: «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування державних службовців» провела начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Дорошенко Лариса Володимирівна.
Учасники семінару пройшли вихідне анкетування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.