12 листопада в рамках програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» проведено 2 тренінги для державних службовців обласної державної адміністрації.

Із жовтня поточного року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  проводилося навчання державних службовців  апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Навчальною програмою передбачалося проведення 4 занять у формі вебінарів зі студії ЦППК та тренінгів на базі апарату і структурних підрозділів обласної державної адміністрації та ЦППК.

12 листопада  відбулися два тренінги за програмою курсу. Із державними службовцями Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації працювала Фадєєва Юлія Олександрівна, психолог Головного управління ДСНС у Полтавській області.

На базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Карась Оксана Володимирівна, практичний психолог Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру провела  тренінг для державних службовців апарату обласної державної адміністрації на тему: «Стресостійкість. Можливість управління стресом».

Після завершення навчання та  підбиття підсумків Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК вручила державним службовцям сертифікати про підвищення кваліфікації.