На базі Центру продовжуються дистанційні навчання.

27-28 травня 2020 року у рамках двох програм відбулися заняття:

Тематична зустріч (вебінар).

Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія

визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій.

Викладач - Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку  територіальних громад Полтавщини», регіональний координатор проєкту «ПРОМІС».

Тематична зустріч (вебінар).

Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління.

викладач  - Лобач Катерина Василівна, завідувач аспірантури, уповноважений з питань запобігання корупції Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.

Тематична зустріч (вебінар).

Про соціальну підтримку населення.

Викладач -  Федіна Тетяна Леонідівна, керівник відділу виплат та компенсацій Департаменту соціального захисту захисту населення ОДА.

Тематична зустріч (вебінар).

Зміна адміністративно-територіального устрою України та її подальший вплив на децентралізацію влади.

Викладач -  Лозинська Тамара Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, доктор наук з державного управління, професор.