Посадові особи місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію за програмою «Антикорупційна політика в органах публічної влади».

На виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021-2023 роки, відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування, навчання депутатів місцевих рад на 2021 рік 27 січня  поточного року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося онлайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування територіальних громад, депутатів місцевих рад за загальною короткостроковою програмою «Антикорупційна політика в органах публічної влади».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Програмою передбачено розгляд наступних тем: дотримання норм законодавства при проходженні служби в органах місцевого самоврядування, відповідальність за корупційні та пов’язані із корупцією правопорушення та усунення їх наслідків, фінансовий контроль.

Дистанційні заняття за програмою провели:

Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального відділу апарату Полтавської обласної ради;

Лобач Катерина Василівна, завідувач аспірантури Полтавського Національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доцент кафедри суспільних наук, кандидат історичних наук.