Триває дистанційне навчання державних службовців за програмами підвищення кваліфікації.

12 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося дистанційне навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації за загальною короткостроковою програмою «Антикорупційна політика в органах публічної влади» навчаються.

Заняття на тему «Сутність та види антикорупційних заборон та обмежень. Відповідальність за корупційні та пов’язані із корупцією правопорушення та усунення їх наслідків» провела зі студії Полтавського ЦППК Лобач Катерина Василівна, завідувач аспірантури ПНПУ імені В.Г. Короленка, доцент кафедри суспільних наук, кандидат історичних наук.

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується навчання державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Сьогодні для них проведено дистанційні заняття наступної тематики:

- «Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської облдержадміністрації;

- «Кадрова політика та управління персоналом в органах державної влади», викладач Кліндухова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях.

Тривають практичні заняття в системі дистанційного навчання Moodle  в рамках загальної короткострокової програми «Національна стратегія у сфері прав людини» для державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації.