15 лютого завершилося навчання за загальною короткостроковою програмою «Національна стратегія у сфері прав людини».

Із 3 по 15 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводилося дистанційне навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації за загальною короткостроковою програмою «Національна стратегія у сфері прав людини».

Тематичні зустрічі за програмою відбувалися через майданчик дистанційного навчання Zoom, а практичні заняття та підсумковий контроль знань  -  на платформі дистанційного навчання Moodle,

В рамках програми державні службовці опанували наступні теми:

- «Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини та громадянина»;

- «Юридичні гарантії забезпечення прав споживачів в Україні: норми законодавства та реальність»;

- «Спадкове та зобов’язальне право: судова практика щодо захисту прав і свобод особи в Україні»;

- «Добробут громадян як фактор розвитку держав: міжнародний та вітчизняний досвід»;

- «Торгівля людьми в Україні: причини, сутність, превентивна діяльність»;

- «Система альтернативних способів захисту соціальних прав людини в Україні»;

- «Медіаграмотність сучасного українця: вимога чи потреба сьогодення?»;

- «Реалізація освітніх прав особи в умовах сучасних закладів освіти: нормативно-правові засади»;

- «Судова практика Європейського суду з прав людини: український досвід».

Заняття із слухачами провела Жалій Тамара Віталіївна, розробник та викладач програми, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Директор Полтавського ЦППК Осипенко Наталія Михайлівна підбила підсумки навчання за програмою. Після проходження підсумкового контролю знань та вихідного анкетування учасники навчання отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.