Відбувся онлайн тренінг «Управління змінами в умовах проведення реформ».

7 квітня для державних службовців обласної та районних державних адміністрацій – учасників спеціальної короткострокової програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців», відбувся онлайн тренінг «Управління змінами в умовах проведення реформ».

Заняття провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за спеціальною професійною програмою. Сьогодні для слухачів проведено наступні заняття зі студії Полтавського ЦППК:

«Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю. Вивчення положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», викладач Ільїна Антоніна Олександрівна, заступник начальника управління – начальник відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру  управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації;

«Фінансовий контроль як інструмент запобігання корупції в органах місцевого самоврядування», викладач Стронська Тетяна Вікторівна, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, консультант відділу юридичного забезпечення апарату Полтавської обласної ради.

Продовжується навчання другої групи адміністраторів ЦНАП за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови». Заняття з групою проводить Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне».