16 квітня 2021 року завершилось дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за професійною програмою.

Сьогодні відбулися наступні заняття:

Тематична зустріч: "Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян", викладач - Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі звернен нями громадян апарату Полтавської облдержадміністрації.

Тренінг: "Управління конфліктами в умовах впровадження змін", викладач - Лавріненко Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат психологічних наук.

Учасники навчання склали підсумковий тест в  режимі реального часу.