Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування навчаються за програмою «Командоутворення та ефективна взаємодія».

28 квітня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося  дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавщини за загальною короткостроковою програмою «Командоутворення та ефективна взаємодія».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

В рамках програми відбувся тренінг на тему: «Команда: сутність та етапи створення у публічній службі». Заняття провела Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Державні службовці Головного управління Національної поліції  у Полтавській області дистанційно підвищують кваліфікацію за загальною професійною програмою. Сьогодні для учасників навчання відбулися заняття наступної тематики:

«Актуальні питання діяльності публічної служби», викладач Кліндухова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях;

«Ефективна комунікація та управління конфліктами в умовах впровадження змін», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практичний психолог, кандидат психологічних наук.

28 квітня завершилося онлайн навчання працівників соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови». Сьогодні слухачі успішно пройшли підсумковий контроль знань у формі іспиту.

Після проходження вихідного анкетування учасники навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.