6 травня 2021 року завершилося дистанційне навчання державних службовців Головного управління Національної поліції у Полтавській області за професійною програмою.

Завершилося дистанційне навчання державних службовців Головного управління Національної поліції  у Полтавській області за професійною програмою.

5 травня учасники навчання спілкувалися з Браїлко  Юлією Іванівною, доцентом кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Полтавського національного університету імені  В.Г.Короленка, кандидатом філологічних наук на тему: "Українська мова як складова національної безпеки".

6 травня відбулася зустріч з Карманенком Василем Васильовичем, директором офісу студентського омбудсмена ПУЕТ,  кандидатом педагогічних наук. Ішла мова про мотивацію державного службовця.

Після проведеного підсумкового анкетування та складання тестів учасники навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації за професійною програмою.