Три групи слухачів з числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування навчаються за програмами підвищення кваліфікації.

8 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено очні та дистанційні заняття для трьох  груп слухачів з числа державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Розпочалося очне навчання  посадових осіб місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою  «Основи грантрайтингу та управління проєктами в публічній сфері». Дана програма реалізується спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за сприяння Полтавської обласної ради.

Впродовж двох днів представники територіальних громад Полтавщини вивчатимуть питання проектного менеджменту та грантрайтингу, міжнародні, державні та регіональні джерела фінансування, управління комунікаціями та  :шляхи подолання комунікаційних бар’єрів у проєктах публічної сфери.

З групою працюють розробники та тренери програми Руроєва Лілія Олександрівна, заступник голови Полтавської обласної ради та Кондратьєва Ганна Вікторівна, заступник виконавчого директора Асоціації «ПОАОМС».

Також зі студії Полтавського ЦППК розпочалося онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Організація діяльності старости у територіальній громаді».

Учасники програми розглянули нормативно-правову основу діяльності старост та значення локальних актів в унормуванні цієї діяльності, комунікації під час особистого прийому громадян, механізми налагодження співпраці з консультативно-дорадчими органами громади, громадськими об’єднаннями та представниками органів самоорганізації населення.

Заняття з віддаленого робочого місця провів Врублевський Олександр, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації веб-сайту «СТАРОСТА ПРОФІ».

Продовжується онлайн навчання першої групи державних службовців обласної та районних державних адміністрацій за загальною професійною програмою. Сьогодні в рамках програми відбувся онлайн тренінг на тему: «Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення»

Заняття зі студії Полтавського ЦППК провів Лавріненко Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного 3ніверситету ім. В.Г. Короленка, кандидат психологічних наук.