Відбулося онлайн навчання з питань взаємодії органів влади та інститутів громадянського суспільства.

10 вересня зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації проведено онлайн навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад з питань взаємодії органів влади та інститутів громадянського суспільства.

Програма заходу включає розгляд питань:

«Про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання  (реалізацію) яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету в 2022 році»;

«Гібридна війна проти України та необхідність євроатлантичної інтеграції України».

Заняття провели:

Отич Олександр Анатолійович, заступник директора департаменту – начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації;

Токарєва Лілія Леонідівна, головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями Управління внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  Полтавської обласної державної адміністрації;

Дворянов Віктор Петрович, аспірант кафедри інформаційних технологій та систем управління  Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.