Завершується дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Основи цифрової грамотності».

5 листопада 2021 року завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи цифрової грамотності».

Сьогодні учасники програми розглянули інструменти Google для організації дистанційної та командної роботи; Google - форми: документи, опитувальники, презентації.

Заняття онлайн провела розробник та викладач програми Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.