Відбулися дистанційні заняття за трьома програмами підвищення кваліфікації.

22 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за трьома програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося онлайн навчання державних службовців категорії «Б» та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Прийняття ефективних управлінських рішень».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Заняття на тему: «Сутність управлінських рішень. Класифікація управлінських рішень в системі за різними ознаками. Типи управлінських рішень» провела зі студії Полтавського РЦПК Костишина Тетяна Адамівна, викладач програми, завідувач кафедри управління персоналом та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Продовжується онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Сьогодні учасники програми розглянули наступні теми:

збір та аналіз інформації щодо розвитку трудових ресурсів;

інструменти розвитку трудових ресурсів: політика уряду і приватний сектор

Заняття з відділених робочих місць провели сертифіковані тренери програми Дудка Ірина Анатоліївна, директор ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» та Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

В рамках першого модуля програми «Спілкування на робочому місці» учасники навчання продовжили розгляд теми «Ділові зустрічі».

Заняття з віддаленого робочого місця провела Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.