Розпочалося онлайн навчання за програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування»

25 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації проведено дистанційні заняття для посадових осіб органів місцевого самоврядування за трьома програмами підвищення кваліфікації.

Сьогодні розпочалося онлайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації, депутатів місцевих рад за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Учасники програми розглянули наступні теми:

«Застосування соціальних мереж для інформування громадськості. Інформаційне наповнення офіційних сторінок у соціальних мережах», викладач Бережна Ярослава Ігорівна,  перший заступник директора Департаменту - начальник управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з  громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації;

«Створення ефективного медіапростору громади», викладач Скобельський  Віталій Вікторович, заступник редактора газети «Полтавський вісник», завідувач відділом новин

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

25 листопада в рамках 5 модуля програми учасники професійного навчання розглянули ресурси для місцевого розвитку та бюджетні інструменти фінансування МЕР. З групою працювали сертифіковані тренери програми Дудка Ірина Анатоліївна, директор ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» та Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Продовжується онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування». Заняття з віддаленого робочого місця проводить Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.