Відбулося перше у цьому році засідання навчально-методичної ради Центру.

28 січня  в очно-дистанційному форматі участі відбулося перше у цьому році засідання навчально-методичної ради Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

До порядку денного включено питання:

1. Підсумки діяльності Центру за 2021 рік та основні напрями роботи у 2022 році:
    • навчально-організаційна робота;
    • навчально-методична робота.
  2. Основні напрями роботи у 2022 році.
  3. Шляхи співпраці державних органів, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, асоціацій органів місцевого самоврядування, навчальних закладів у галузі підвищення кваліфікації публічних службовців.
  4. Затвердження плану роботи навчально-методичної ради Центру на 2022 рік.
  5. Затвердження навчально-методичних матеріалів.

Участь у засіданні взяли:

голова ради – Осипенко Наталя Михайлівна, директор Центру.

секретар ради – Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру.

члени навчально-методичної ради:

Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування»;

Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора – начальник навчального відділу Центру;

Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального

відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради;

Тімощук Артем Олександрович, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук;

Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління;

Лозинська Тамара Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету, доктор наук з державного управління, професор.