Продовжується дистанційне навчання посадовців за двома загальними професійними програмами.

15 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання посадовців за двома загальними професійними програмами.

В рамках загальної професійної програми для посадових  осіб органів місцевого самоврядування, вперше призначених на посади, сьогодні проведено заняття наступної тематики:

«Організація системи діловодства в органах влади. Інструкція з діловодства»;

«Соціальний діалог – шлях до подолання соціально-трудових конфліктів».

В студії Полтавського РЦПК працювали:

Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області;

Атаманюк Оксана Анатоліївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області.

Державні службовці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, які також дистанційно навчаються за загальною професійною програмою розглянули наступні теми:

«Євроатлантична інтеграція України: стан та перспективи. Механізми співпраці України та НАТО»;

«Модернізація публічної служби. Реалізація законодавства у сфері державної служби».

З віддалених робочих місць заняття провели:

Опанащук Петро Володимирович, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, кандидат історичних наук, доцент;

Холодков Роман Тимурович, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби.