За професійними програмами дистанційно навчаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.

16 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними професійними програмами.

Посадові особи органів місцевого самоврядування, які навчаються за професійною програмою для вперше призначених на посади, опрацювали наступні теми:

«Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту», викладач Ілляш Оксана Едуардівна, доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заступник голови Екологічної ради Полтавщини з наукової роботи, кандидат технічних наук;

«Управління змінами в умовах проведення реформ», тренер Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор,  доктор економічних наук.

Також учасники професійного навчання дистанційно в умовах реального часу пройшли підсумковий контроль знань.

В рамках загальної професійної програми для державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області сьогодні відбулися онлайн тренінги наступної тематики:

«Професійна етика публічного службовця. Імідж  та репутація  публічних осіб», тренер Воронько - Невіднича  Тетяна Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету, доцент, кандидат економічних наук;

«Управління змінами в умовах проведення реформ», тренер Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.