Завершується навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, вперше призначених на посади, за загальною професійною програмою.

17 лютого Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної державної адміністрації висвітлив учасникам програми питання: «Корупційні ризики в діяльності  публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління».

Улунова Ганна Євгенівна, завідувач секції психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, доктор психологічних наук з віддаленого робочого місця провела заняття на тему: «Психологія розв'язання конфліктів у професійній діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.