Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування навчаються за загальною короткостроковою програмою «Основи кібергігієни».

18 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне заняття за загальною короткостроковою програмою «Основи кібергігієни».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, відрила програму, наголосивши на виключній актуальності та важливості навчання посадовців за напрямом «Кібербезпека», якому відповідає загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації «Основи кібергігієни».

Дана програма розроблена та реалізується Полтавським РЦПК в рамках виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2022 рік, затвердженого розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04.01.2022 року № 1.

Загальна мета навчання: підвищення рівня професійної компетентності щодо правильного поводження з інформацією у кіберсфері та безпечної роботи із засобами комп’ютерної техніки в державному органі, органі місцевого самоврядування.

Передумовою допуску до участі у навчанні за програмою було проходження учасниками курсу з кібергігієни на онлайн платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з отриманням відповідного цифрового сертифікату про підвищення кваліфікації.

Цю вимогу успішно виконали 62 особи з числа державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, які після проходження дистанційної частини програми будуть поділені на групи  та впродовж першого-третього кварталів 2022 року пройдуть практичну підготовку на дводенних тренінгах на базі комп’ютерного класу Центру.

Сьогодні в ході дистанційного заняття учасники програми розглянули теоретичні аспекти і правові засади кібергігієни та кібербезпеки.

З групою працювали сертифіковані тренери Української школи урядування з питань кібергігієни Кондратьєва Анна Вікторівна та Ващенко Віталій Олексійович.

Всі новини →