«Охорона і оборона населених пунктів. Дії в умовах воєнного стану».

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відновлюється дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

11 березня 2022 року зі студії Полтавського РЦПК відбулася дистанційна зустріч на тему «Охорона і оборона населених пунктів. Дії в умовах воєнного стану».

Тематичну зустріч для голів районних, міських, сільських, селищних рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування проведено спільно з Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Заняття провів  підполковник Бородай Едуард Миколайович, заступник військового комісара Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

До навчання в онлайн форматі підключилися більше 50 осіб.

Осипенко Наталія Мизайлівна, директор Полтавського РЦПК, повідомила учасникам професійного навчання, що, незважаючи на значну кількість підготовлених та в установленому порядку погоджених з Нацдержслужбою загальних програм підвищення кваліфікації, сьогодні працюємо з усіма установами і організаціями, обираємо найактуальніші теми, зменшуємо термін навчання, максимально спрощуємо доступ до участі в онлайн заняттях.

Мета нашої діяльності – спільно з відповідальними особами підприємств, установ і організацій Полтавщини, використовуючи наявні ресурси  та засоби дистанційного навчання, максимально швидко надати інформаційну підтримку територіальним громадам, державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування з актуальних питань сьогодення.

14 березня о 10.00 год. плануємо проведення дистанційного навчання для  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на тему: «Трудові відносини в умовах правового режиму воєнного стану».

Листи - запрошення із посиланням  для підключення до майданчика дистанційного навчання Центру вже надіслані керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, головам обласної, районних, міських, сільських, селищних рад.