Завершується дистанційне навчання за програмою «Основи міжнародного гуманітарного права»

14 квітня 2022 року у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи міжнародного гуманітарного права».

Зі студії Полтавського РЦПК підсумки навчання підвели Осипенко Наталія Мизайлівна, директор Центру та Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації.

Після проходження контролю знань та підсумкового анкетування учасники програми отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.