Завершилося дистанційне навчання за програмою «Інформаційна безпека особи, держави та суспільства в сучасну цифрову епоху».

15 квітня 2022 року підбито підсумки навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Інформаційна безпека особи, держави та суспільства в сучасну цифрову епоху».

Розробник і викладач програми  - Кульчій Інна Олексіївна, координатор магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Участь у заході зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації взяли Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально – методичного відділу Полтавського РЦПК.

Після проходження контролю знань та підсумкового анкетування учасники програми отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.