Із 09.05.2022 по 20.05.2022 року проводиться дистанційне навчання державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років,

Із 09.05.2022 по 20.05.2022 року Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації проводиться дистанційне навчання державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною (сертифікатною) програмою.

Навчання проводиться в синхронному та асинхронному режимах, через майданчики дистанційного навчання Zoom, Moodle і передбачає також виконання завдань, проходження поточного та підсумкового контролю знань (тестування) в системі дистанційного навчання Moodle та заповнення вихідної анкети.

В перший день занять відбулися тематичні зустрічі:

"Публічне управління та євроінтеграційні процеси", викладач - Опанащук Петро Володимирович, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, кандидат історичних наук, доцент;

"Основи міжнародного гуманітарного права", викладач - Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доцент, кандидат історичних наук.