Продовжуємо навчання у рамках реалізації освітніх програм для державних службовців та посадовців місцевого самоврядування.

Продовжуємо навчання у рамках реалізації професійної програми для державних службовців обласної та районних військових адміністрацій.

11 травня обговорювали питання щодо професійного вигорання,  причин його  виникнення та шляхів усунення з Яценко Анжелікою Анатоліївною, практикуючим психологом, кандидатом психологічних наук та про психологію кризових ситуацій з Яковенко Вірою Сергіївною, регіональним координатором уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

12 травня розпочалося підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад за загальною короткостроковою програмою  «Прийняття ефективних управлінських рішень»

У студії Полтавського РЦПК працювала Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.