Завершилося навчання за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося навчання за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці апарату Полтавської обласної військової адміністрації завершили очне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Основи обробки даних в МS Excel».

Заняття на тему: «Робота з формулами в МS Excel.Звітні дані в МS Excel» провів Іванов Юрій Васильович, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.

Посадові особи органів місцевого самоврядування, відповідальні за мобілізаційну роботу та ведення обліку військовозобов’язаних, підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Пріоритетні напрями безпекової політики України».

Програмою передбачено розгляд тем:

«Пріоритетні напрями безпекової політики України. Практичні аспекти виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;

«Організація та ведення військового обліку на підприємстві, в установі, організації»;

«Оформлення бронювання на період мобілізації та на воєнний час».

Заняття зі студії Полтавського РЦПК провели представники Полтавського обласного, міського і районного центрів комплектування та соціальної підтримки.

Після проходження підсумкового анкетування учасники навчання отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

13 липня розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Тренінг «Теоретичні підходи до розуміння сутності професійного вигорання публічного службовця як представника соціономічних професій. Стадії та чинники виникнення професійного вигорання публічного службовця» провела з віддаленого робочого місця Улунова Ганна Євгенівна, завідувачка секції психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, доктор психологічних наук.