Завершується дистанційне навчання державних службовців за загальною професійною програмою.

28 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

«Командна робота і взаємодія», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна,  доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В Остроградського.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавськеого регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.