Завершується навчання за двома програмами підвищення кваліфікації.

31 серпня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома програмами підвищення кваліфікації.

Посадові особи апарату Полтавської обласної ради завершують очне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Основи обробки даних в МS Excel».

Тренінг «Робота з формулами в МS Excel.Звітні дані в МS Excel» провів на базі комп’ютерного класу Центру Іванов Юрій Васильович, автор і викладач програми, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.

В рамках дистанційного навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою сьогодні відбулися наступні заняття:

«Земельні відносини в умовах воєнного стану», викладач Чувпило Вадим Вікторович, доцент кафедри хімії та біотехнології Полтавського державного аграрного університету, кандидат наук з державного управління;

«Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до  публічної інформації. Відкриті дані», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області.

Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.