Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки.

13.09.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації  відбулися дистанційні заняття за двома програмами підвищення кваліфікації.

Сьогодні розпочалося дистанційне навчання державних службовців державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Учасники програми розглянули питання:

«Кібергігієна: причини актуалізації та термінологічний апарат»;

«Концептуальні засади та поняття інформаційної безпеки та кібербезпеки»;

«Правове забезпечення у сфері кібербезпеки та державної інформаційної безпеки»;

«Місце соціальної інженерії у сфері кібербезпеки»;

«Безпечне користування соціальними мережами»;

«Культура користування глобальною мережею Інтернет»;

«Кіберкультура  в інформаційному суспільстві».

Заняття провели тренери програми:

Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Ващенко Віталій Олексійович, цифровий лідер, проджект-менеджер, тренер з питань кібергігієни.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Командна робота і взаємодія», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

«Внутрішньоорганізаційна комунікація в публічному управлінні», викладач Улунова Ганна Євгенівна, завідувач секції психології політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, доктор психологічних наук.

Також учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.