РОЗПОЧАЛОСЯ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗА ЗАГАЛЬНОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ.

19.09.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації  розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

В рамках програми відбулися заняття наступної тематики:

«Державна політика у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України», викладач Опанащук Петро Володимирович, доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені І.Франка, кандидат історичних наук;

«Концепція прав людини та основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізми захисту прав людини в національно-правовій системі. Протидія дискримінації», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Продовжується навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Заняття відповідно до розкладу провели зі студії Полтавського РЦПК викладачі програми Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.