Основи медіаграмотності та медійної культури.

7 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи медіаграмотності та медійної культури».

Навчання відкрили Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально – методичного відділу Полтавського РЦПК.

Заняття на тему: «Специфіка сучасного медійного простору. Особливості інформаційного повідомлення» провела з віддаленого робочого місця Пирогова Кристина Михайлівна, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Запорізького національного університету, кандидат психологічних наук.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Заняття відповідно до розкладу програми провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.