Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за професійними програмами.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за професійними програмами.

28 листопада  учасники професійного навчання за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи» розглянули питання чктвертого модуля «Механізми фінансування місцевого економічного розвитку», зокрема:

джерела та механізми  фінансування місцевого економічного розвитку;

бюджетне фінансування місцевого економічного розвитку;

фінансування місцевого економічного розвитку через міжмуніципальне співробітництво;

інвестиційні механізми фінансування місцевого економічного розвитку;

фінансування місцевого економічного розвитку через гранти;

кредитні механізми фінансування місцевого економічного розвитку.

Заняття провели тренери програми, експерти з місцевого економічного розвитку:

Дудка Ірина Анатоліївна, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Онлайн заняття відповідно до розкладу програми провів з віддаленого робочого місця Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.