Завершилося навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою.

15 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування, вперше призначених на посади, за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Земельні відносини в умовах воєнного стану», викладач Шило Олександр Григорович, консультант відділу з питань земельних відносин та надрокористування Полтавської обласної ради

«Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до  публічної інформації. Відкриті дані», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.