Розпочалося навчання за програмою «Управління персоналом в органах публічної влади»

27 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося навчання працівників відділів (служб) управління персоналом обласної та районних військових адміністрацій, міських, сільських, селищних рад, зокрема, осіб, відповідальних за ведення обліку військовозобов'язаних та призовників, за загальною короткостроковою програмою «Управління персоналом  в органах публічної влади».

Захід проводиться спільно з відділом управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації в рамках виконання плану-графіку підвищення кваліфікації на 2023 рік.

Державні службовці відділів (служб) управління персоналом апарату та структурних підрозділів ОВА навчаються очно на базі Центру. Працівники відділів управління персоналом районних військових адміністрацій, міських, сільських, селищних рад приймають участь у програмі дистанційно у синхронному режимі.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Каплатий Сергій Миколайович, начальник відділу військового обліку, бронювання та впровадження єдиного державного реєстру військовозобов’язаних Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник та Стрижко Ігор Євгенійович, начальник відділу військового обліку та бронювання  Полтавського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели тематичну зустріч «Бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Організація обліку військовозобов’язаних і призовників на території області».

Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації, висвітлила для державних службовців актуальні питання законодавства щодо діяльності служб управління персоналом органів виконавчої влади та особливості проходження державної служби в умовах правового режиму воєнного стану.

Тему «Сучасні підходи, інструменти, методи та особливості управління персоналом в органах місцевого самоврядування» розкрили для посадових осіб органів місцевого самоврядування Рябоконь Олексій Петрович, один із засновників, експерт Платформи «Управління людськими ресурсами» Всеукраїнської асоціації ОТГ та Кочур Лариса Василівна, експертка Платформи «Управління людськими ресурсами» Всеукраїнської асоціації ОТГ, керуюча справами виконавчого комітету Березанської міської ради.