Розпочалося дистанційне навчання посадовців за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

01 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Посадові особи місцевого самоврядування в рамках загальної короткострокової програми «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади» розглянули питання:

етичні стандарти поведінки  державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування;

викривачі корупції, гарантії прав та захисту;

відповідальність за порушення антикорупційного законодавства.

Заняття провів Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації.

Відповідно до розкладу загальної короткострокової програми «Державна політика у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України» для державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Поняття євроатлантичної інтеграції та місце України  в цьому процесі»;

«Інформування громадськості та комунікація як складова державної політики євроатлантичної інтеграції України».

З групою із віддаленого робочого місця працював Опанащук Петро Володимирович, доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені Франка, кандидат історичних наук.