Запобігання торгівлі людьми в умовах військової агресії.

03 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Запобігання торгівлі людьми в умовах військової агресії».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Програмою передбачено розгляд тем:

«Поняття «торгівля людьми»»;

«Виявлення постраждалих від торгівлі людьми, зокрема дітей,  та особливості роботи з ними»;

«Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми в Україні»;

«Методичні основи організації роботи щодо попередження торгівлі людьми».

Заняття з віддаленого робочого місця провела автор і викладач програми Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Практичне заняття відповідно до розкладу програми провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.