Відбулися три освітні заходи у дистанційному форматі.

11.04.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися три освітні заходи в дистанційному форматі.

В рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») за участі представників територіальних громад Львівської, Волинської та Полтавської областей відбувся онлайн тренінг на тему: «Конфлікт-чутливість у муніципальних послугах: законодавство, методи та практики роботи з конфліктами».

Впродовж навчання учасники заходу розглянули законодавчі аспекти застосування методів роботи з конфліктами; практичні кейси роботи з конфліктами в громадах; методи вирішення конфліктів.

Тренінг провели:

Віталіна Старчик, фахівець з муніципальних послуг Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Ганна Борова, радниця з питань інклюзїї Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Ірина Галайко, фахівець з муніципальних послуг Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Державна політика у сфері територіальної організації влади».

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики::

«Складові державної політики територіальної організації влади та суб’єкти її реалізації»;

«Стан нормативно-правового забезпечення територіальної організації влади».

Заняття провели:

Лозинська Тамара Миколаївна, завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету, професор, доктор наук з державного управління

Саєнко Ольга Василівна, заступник Котелевського селищного голови

Продовжується онлайн навчання державних службовців категорії Б за загальною професійною програмою.

Вебінар «Відкритість та прозорість органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані» провів Кульчій Олег Олександрович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Тему «Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління» розкрив Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації.