Продовжується онлайн навчання посадовців за програмами підвищення кваліфікації.

12.04.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися три освітні заходи в дистанційному форматі.

В рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») за участі представників територіальних громад Житомирської, Одеської та Полтавської областей відбувся онлайн тренінг на тему: «Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування: вимоги до форми, структури та змісту. Порядок їх скасування та оскарження».

Учасники заходу розглянули наступні теми:

«Форма, структура та зміст актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування»;

«Зміна та скасування органами місцевого самоврядування прийнятих ними правових актів»;

«Оскарження актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування».

Тренінг провели експертки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Брусенцова Яна, Гуленко Олена та Шелеп Ірина.

Завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Державна політика у сфері територіальної організації влади».

Вебінар на тему «Особливості здійснення місцевого самоврядування в умовах воєнного стану. Особливості діяльності військових адміністрацій» проведи зі студії Полтавського РЦПК Лозинська Тамара Миколаївна, завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету, професор, доктор наук з державного управління та Саєнко Ольга Василівна, заступник Котелевського селищного голови.

Продовжується онлайн навчання державних службовців категорії Б за загальною професійною програмою. Учасник програми розглянули тему «Лідерство в публічному управлінні».

Заняття із віддаленого робочого місця провів Нестуля Олексій Олексійович, професор, доктор історичних наук, ректор ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».