Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад

У Центрі підтримки підприємців Дія. Бізнес відбувся очний етап навчання.
Учасники здобували практичні знання, навички та вміння у написанні проєктних заявок для участі у конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2023 року.
З вітальним словом до учасників звернулась Руроєва Лілія Олександрівна, заступник голови Полтавської обласної ради, яка акцентувала увагу присутніх на значимості цього заходу.
Тренерами були: Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Дроботенко Олеся Олександрівна, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради.
Після проходження підсумкового тестування учасники навчання отримають електронні цифрові сертифікати.
Сьогодні також продовжується навчання за загальною професійною програмою для посадових осіб органів місцевого самоврядування.
Відповідно до розкладу програми присутні розглянули питання:
«Залучення громадськості до прийняття ефективних  управлінських  рішень на місцевому рівні», провела заняття Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії Полтавського університету економіки і торгівлі, доктор економічних наук. Професор;
«Впровадження  системи «RBM-управління, орієнтоване на результат»  у сфері регіональної політики», викладач Опанащук Петро Володимирович,  доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені Франка, кандидат історичних наук.
Розпочалося навчання державних службовців обласної та районної військових адміністрацій  та   посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів влади з громадськістю».
Вебінар на тему: «Громадянське суспільство: сутність та функції. Держава та громадянське  суспільство. Громадська думка як інститут демократичного  суспільства. Громадянська культура» провела Жалій Тамара Віталіївна,  доцент Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.