10 травня у Полтавському РЦПК розпочалося дистанційне навчання для працівників центрів надання адміністративних послуг за загальною професійною програмою «Основи української жестової мови»

10 травня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання «Основи української жестової мови» для працівників центрів надання адміністративних послуг.
Сьогодні вивчали:
Жестова мова – рідна мова  глухих. Історія виникнення та розвитку жестової мови і дактилології глухих.
Формування умінь  використання немануальних компонентів у процесі комунікації.
Українська дактильна абетка. Правила дактилології
Заняття провела Московець Наталія Олексіївна, викладач вищої категорії університету «Україна», голова громадської організації перекладачів жестової мови  та людей з інвалідністю «Meest».
Завершується навчання за загальною професійною програмою для посадових осіб органів місцевого самоврядування.
Під час останнього навчального дня, учасники розглядали такі питання:
«Національна стратегія стимулювання розвитку волонтерської діяльності». Вебінар провела Барибіна Яніна Олександрівна, доцент кафедри менеджменту Полтавського  університету економіки і торгівлі, кандидат економічних наук, депутат Полтавської обласної ради.
Земельні відносини в умовах воєнного стану обговорили з Чувпило Вадимом Вікторовичем, доцентом кафедри землеробства і агрохімії імені В. І Сазонова Полтавського державного аграрного університету, кандидатом  наук з державного управління.
Після успішного проходження навчання та складання підсумкових тестів учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.