Дві групи посадовців завершують дистанційне навчання за загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

16.05.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації дві групи посадовців завершують дистанційне навчання за загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування – учасники навчання за загальною короткостроковою програмою «Гендерно зумовлене та домашнє насильство: причини, наслідки, профілактика та законодавче врегулювання», сьогодні розглянули теми:

«Міжнародно-правові стандарти та національне  законодавство з питань забезпечення гендерної рівності, запобігання та протидія насильству»;

«Алгоритм дій у випадках виявлення ознак насильства, шляхи  допомоги постраждалим».

Заняття зі студії Полтавського РЦПК провела Маліннікова Дар’я Костянтинівна, керівник адвокатського  об’єднання «Маліннікова, Курбала та партнери», викладач Полтавського інституту економіки та права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Завершується онлайн навчання іншої групи учасників з числа державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи державної політики євроатлантичної інтеграції України».

Вебінар на тему «Механізми та інструменти отримання  допомоги від ЄС для територіальних громад. Програми ЄС для розвитку малого і середнього бізнесу на національному та місцевому рівні» провів із віддаленого робочого місця Опанащук Петро Володимирович, автор і викладач програми, доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидат історичних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмами.

Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.