Захист персональних даних та основи української жестової мови –основні напрями дистанційного навчання посадовців

18.05.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист персональних даних».
Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.
Сьогодні учасники програми розглянули теми:
«Нормативно-правове регулювання  захисту персональних даних»;
«Організаційні питання діяльності державного органу влади/органу місцевого самоврядування  у сфері захисту персональних даних».
Заняття з віддаленого робочого місця провела автор і викладач програми Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.
Продовжується дистанційне навчання працівників центрів надання адміністративних послуг за загальною професійною програмою «Основи української жестової мови».
Зі студії Полтавського РЦПК з групою працювала Марчук Марина Олегівна, перекладач жестової мови.