Відбулися три освітні заходи у дистанційному форматі.

19.05.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися три освітні заходи у дистанційному форматі.

В рамках співпраці з Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся онлайн-семінар для представників територіальних громад Львівської, Волинської та Полтавської областей на тему: «Інклюзивність туристичних послуг. Інструменти та кращі практики».

Мета навчання:

надати інформацію про підходи до розбудови інклюзивних туристичних послуг та продемонструвати існуючі можливості та запроваджені інклюзивні підходи в цій сфері;

сприяти розумінню сучасних підходів та зміцненню партнерства органів влади та громадськості в сфері розбудови інклюзивної системи надання туристичних послуг;

продемонструвати кращі практики забезпечення інклюзивних підходів на об’єктах спадщини, культури та туризму, як приклад для запровадження аналогічних підходів в інших громадах.

Спікери семінару:

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Ірина Галайко, фахівець з надання муніципальних послуг Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

Петро Поліщук, тренер -консультант Інтернет-центру «Окуляр», Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека;

Андрій Мацелюх та Ярослав Грибальський, експерти ГС «Львівська асоціація туризму»;

Яна Синиця, керівниця ГО «Крила».

До участі в обговоренні запрошено представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, до повноважень яких віднесено питання соціально-економічного розвитку територій, архітектурної безбар’єрності, запровадження інклюзивних підходів до послуг та об’єктів, зокрема туризму, представників  громадських організацій Львівської, Волинської та Полтавської областей.

Сьогодні у Полтавському РЦПК завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

В рамках загальної короткострокової  програми «Захист персональних даних» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбувся вебінар: «Запобігання порушенням прав людини у сфері захисту персональних даних в діяльності центральних органів державної влади та місцевого самоврядування».

Заняття з віддаленого робочого місця провела автор і викладач програми Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Завершується дистанційне навчання працівників центрів надання адміністративних послуг за загальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

Сьогодні учасники програми пройшли підсумковий контроль знань (іспит) дистанційно в режимі реального часу.

Зі студії Полтавського РЦПК з групою працювала Марчук Марина Олегівна, перекладач жестової мови.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмами.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.