Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади

12.06.2023 відбулося виїзне навчання державних службовців Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».
Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.
Програмою передбачено розгляд тем:
«Етичні стандарти поведінки  державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування»:
«Викривачі корупції. Гарантії прав та захисту»;
«Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства»;
«Конфлікт інтересів. Обмеження для публічних службовців в розрізі Закону  України «Про запобігання корупції»;
«Особливості надання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані  та відкриття валютних рахунків в банку нерезидента суб’єктами декларування».
Заняття на базі Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області провела Жалій Тамара Віталіївна, доцент кафедри історії Полтавського педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат історичних наук.