20.07.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни)».
Сьогодні учасники програми розглянули питання: «Стадії та чинники переживання стресу публічним службовцем в умовах реалізації професійних обов’язків під час воєнних дій».
 Заняття із віддаленого робочого місця провела Яковенко Віра Сергіївна, автор і викладач програми, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області  .
Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмою.
Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.