Відбулися дистанційні заняття в рамках професійної програми

09.08.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття в рамках загальної професійної програми для державних службовців категорії «В» обласної та районних військових адміністрацій.
Учасники професійного навчання розглянули наступні теми:
  • «Соціальний діалог в рамках вирішення колективних трудових спорів на Полтавщині»;
  • «Популяризація України у світовому інформаційному просторі, розвиток туризму на Полтавщині»;
  • «Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини та громадянина».
Заняття провели:
Атаманюк Оксана Анатоліївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області
Федорченко Лілія Вікторівна, заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації
Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.