Розпочалося дистанційне навчання посадовців за двома загальними програмами підвищення кваліфікації

04.09.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.
Навчання в розрізі груп відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.
Державні службовці, які обіймають посади  категорії «Б» обласної та районних військових адміністрацій розпочали навчання за загальною професійною програмою.
Відповідно до розкладу відбулися онлайн заняття наступної тематики:
  • «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування. Новий правопис», викладач Браїлко Юлія Іванівна, доцент, кандидат філологічних наук;
  • «Загальні засади  здійснення адміністративної процедури», викладач Жалій Тамара Віталіївна, доцент кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, кандидат історичних наук.
Інша група державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування розпочала онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Захист персональних даних».
Сьогодні учасники програми розглянули питання:
  • «Нормативно-правове регулювання  захисту персональних даних»;
  • «Організаційні питання діяльності державного органу влади/органу місцевого самоврядування  у сфері захисту персональних даних».
Заняття провела Яковенко Віра Сергіївна,  автор і викладач програми, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.